Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XLIX sesja Rady Gminy Czarnocin".
Głosowanie w sprawie nieuwzględnienia części uwagi o brzmieniu ,,Wniosek o utrzymanie istniejących powierzchni terenów leśnych i zielonych oraz rozszerzenie ich od sołectwa Zamość na północ do granic Gminy Czarnocin”
- zgodnie z załącznikiem Nr 4 uwagi L.P 1-105
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Anna Król - Pospieszny | za |
2 | Anna Bełdowska | za |
3 | Andrzej Krajewski | za |
4 | Paweł Kaczmarek | za |
5 | Szymon Rydzowski | za |
6 | Iwona Pluta | za |
7 | Milena Mieszek | za |
8 | Roman Kopeć | za |
9 | Bogusław Kołodziejczyk | za |
10 | Piotr Frydrych | za |
11 | Jarosław Wójcik | za |
12 | Renata Bąk | za |
13 | Marcin Feltynowski | nieobecny |
14 | Anna Gumola | nieobecny |
15 | Roman Cieplucha | nieobecny |
Głosowanie w sprawie nieuwzględnienia uwagi o brzmieniu ,, Zmiana przeznaczenia działek w Czarnocinie , z zabudowy zagrodowej na zabudowę mieszkaniowo-usługową”
zgodnie z załącznikiem Nr 4 uwaga L.P 106
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Anna Król - Pospieszny | za |
2 | Anna Bełdowska | za |
3 | Andrzej Krajewski | za |
4 | Paweł Kaczmarek | za |
5 | Szymon Rydzowski | za |
6 | Iwona Pluta | za |
7 | Milena Mieszek | za |
8 | Roman Kopeć | za |
9 | Bogusław Kołodziejczyk | za |
10 | Piotr Frydrych | za |
11 | Jarosław Wójcik | za |
12 | Renata Bąk | za |
13 | Marcin Feltynowski | nieobecny |
14 | Anna Gumola | nieobecny |
15 | Roman Cieplucha | nieobecny |
Głosowanie w sprawie nieuwzględnienia uwagi o brzmieniu ,, Zmiana przeznaczenia działek w Czarnocinie , z zabudowy zagrodowej na zabudowę mieszkaniowo-usługową”
zgodnie z załącznikiem Nr 4 uwaga L.P 107
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Anna Król - Pospieszny | za |
2 | Anna Bełdowska | za |
3 | Andrzej Krajewski | za |
4 | Paweł Kaczmarek | za |
5 | Szymon Rydzowski | za |
6 | Iwona Pluta | za |
7 | Milena Mieszek | za |
8 | Roman Kopeć | za |
9 | Bogusław Kołodziejczyk | za |
10 | Piotr Frydrych | za |
11 | Jarosław Wójcik | za |
12 | Renata Bąk | za |
13 | Marcin Feltynowski | nieobecny |
14 | Anna Gumola | nieobecny |
15 | Roman Cieplucha | nieobecny |
Głosowanie w sprawie nieuwzględnienia uwagi o brzmieniu ,, Zmiana przeznaczenia działek w Czarnocinie , z zabudowy zagrodowej na zabudowę mieszkaniowo-usługową”
zgodnie z załącznikiem Nr 4 uwaga L.P 108
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Anna Król - Pospieszny | za |
2 | Anna Bełdowska | za |
3 | Andrzej Krajewski | za |
4 | Paweł Kaczmarek | za |
5 | Szymon Rydzowski | za |
6 | Iwona Pluta | za |
7 | Milena Mieszek | za |
8 | Roman Kopeć | za |
9 | Bogusław Kołodziejczyk | za |
10 | Piotr Frydrych | za |
11 | Jarosław Wójcik | za |
12 | Renata Bąk | za |
13 | Marcin Feltynowski | nieobecny |
14 | Anna Gumola | nieobecny |
15 | Roman Cieplucha | nieobecny |
Głosowanie w sprawie nieuwzględnienia uwagi o brzmieniu ,, Zmiana przeznaczenia działki nr ewidencyjny 1052 obr. Czarnocin, z łąki na działkę rekreacyjną”
zgodnie z załącznikiem Nr 4 uwaga L.P 109
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 1 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Anna Król - Pospieszny | wstrzymał się |
2 | Anna Bełdowska | za |
3 | Andrzej Krajewski | za |
4 | Paweł Kaczmarek | za |
5 | Szymon Rydzowski | za |
6 | Iwona Pluta | za |
7 | Milena Mieszek | za |
8 | Roman Kopeć | za |
9 | Bogusław Kołodziejczyk | za |
10 | Piotr Frydrych | za |
11 | Jarosław Wójcik | za |
12 | Renata Bąk | za |
13 | Marcin Feltynowski | nieobecny |
14 | Anna Gumola | nieobecny |
15 | Roman Cieplucha | nieobecny |
Głosowanie w sprawie nieuwzględnienia uwagi o brzmieniu ,, Zmiana przeznaczenia działki w Czarnocinie , z zabudowy zagrodowej na zabudowę mieszkaniową”
zgodnie z załącznikiem Nr 4 uwaga L.P 110
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 1 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Anna Król - Pospieszny | wstrzymał się |
2 | Anna Bełdowska | za |
3 | Andrzej Krajewski | za |
4 | Paweł Kaczmarek | za |
5 | Szymon Rydzowski | za |
6 | Iwona Pluta | za |
7 | Milena Mieszek | za |
8 | Roman Kopeć | za |
9 | Bogusław Kołodziejczyk | za |
10 | Piotr Frydrych | za |
11 | Jarosław Wójcik | za |
12 | Renata Bąk | za |
13 | Marcin Feltynowski | nieobecny |
14 | Anna Gumola | nieobecny |
15 | Roman Cieplucha | nieobecny |
Głosowanie w sprawie nieuwzględnienia uwagi o brzmieniu ,, Zmiana przeznaczenia działek pod zabudowę umożliwiającą realizację budynku mieszkalnego”
zgodnie z załącznikiem Nr 4 uwaga L.P 111
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Anna Król - Pospieszny | za |
2 | Anna Bełdowska | za |
3 | Andrzej Krajewski | za |
4 | Paweł Kaczmarek | za |
5 | Szymon Rydzowski | za |
6 | Iwona Pluta | za |
7 | Milena Mieszek | za |
8 | Roman Kopeć | za |
9 | Bogusław Kołodziejczyk | za |
10 | Piotr Frydrych | za |
11 | Jarosław Wójcik | za |
12 | Renata Bąk | za |
13 | Marcin Feltynowski | nieobecny |
14 | Anna Gumola | nieobecny |
15 | Roman Cieplucha | nieobecny |
Głosowanie w sprawie nieuwzględnienia uwagi o brzmieniu ,, Zmiana przeznaczenia działek o nr ew. od 1037 do 1063 w Czarnocin, w pasie o szr. 100 m od ul. Tuszyńskiej z gruntów leśnych na działkę pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.
zgodnie z załącznikiem Nr 4 uwagi L.P 112-123
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Anna Król - Pospieszny | za |
2 | Anna Bełdowska | za |
3 | Andrzej Krajewski | za |
4 | Paweł Kaczmarek | za |
5 | Szymon Rydzowski | za |
6 | Iwona Pluta | za |
7 | Milena Mieszek | za |
8 | Roman Kopeć | za |
9 | Bogusław Kołodziejczyk | za |
10 | Piotr Frydrych | za |
11 | Jarosław Wójcik | za |
12 | Renata Bąk | za |
13 | Marcin Feltynowski | nieobecny |
14 | Anna Gumola | nieobecny |
15 | Roman Cieplucha | nieobecny |
Głosowanie w sprawie nieuwzględnienia uwagi o brzmieniu ,, Wniosek o zmianę przeznaczenia działki w Czarnocinie, o klasie gruntów LsV, LsVI, N i RVI niezabudowanej na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną”
zgodnie z załącznikiem Nr 4 uwaga L.P 124
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Anna Król - Pospieszny | za |
2 | Anna Bełdowska | za |
3 | Andrzej Krajewski | za |
4 | Paweł Kaczmarek | za |
5 | Szymon Rydzowski | za |
6 | Iwona Pluta | za |
7 | Milena Mieszek | za |
8 | Roman Kopeć | za |
9 | Bogusław Kołodziejczyk | za |
10 | Piotr Frydrych | za |
11 | Jarosław Wójcik | za |
12 | Renata Bąk | za |
13 | Marcin Feltynowski | nieobecny |
14 | Anna Gumola | nieobecny |
15 | Roman Cieplucha | nieobecny |
Głosowanie w sprawie nieuwzględnienia uwagi o brzmieniu ,, Zmiana przeznaczenia działki nr ewidencyjny 1051 obr. Czarnocin, z łąki na działkę rekreacyjną” zgodnie z załącznikiem Nr 4 uwaga L.P 125
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Anna Król - Pospieszny | za |
2 | Anna Bełdowska | za |
3 | Andrzej Krajewski | za |
4 | Paweł Kaczmarek | za |
5 | Szymon Rydzowski | za |
6 | Iwona Pluta | za |
7 | Milena Mieszek | za |
8 | Roman Kopeć | za |
9 | Bogusław Kołodziejczyk | za |
10 | Piotr Frydrych | za |
11 | Jarosław Wójcik | za |
12 | Renata Bąk | za |
13 | Marcin Feltynowski | nieobecny |
14 | Anna Gumola | nieobecny |
15 | Roman Cieplucha | nieobecny |
Głosowanie w sprawie podjęcia uchwały w sprawie uchwalenia studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Czarnocin
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Anna Król - Pospieszny | za |
2 | Anna Bełdowska | za |
3 | Andrzej Krajewski | za |
4 | Paweł Kaczmarek | za |
5 | Szymon Rydzowski | za |
6 | Iwona Pluta | za |
7 | Milena Mieszek | za |
8 | Roman Kopeć | za |
9 | Bogusław Kołodziejczyk | za |
10 | Piotr Frydrych | za |
11 | Jarosław Wójcik | za |
12 | Renata Bąk | za |
13 | Marcin Feltynowski | nieobecny |
14 | Anna Gumola | nieobecny |
15 | Roman Cieplucha | nieobecny |
Głosowani w sprawie podjęcia uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Czarnocin na lata 2023-2034
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Anna Król - Pospieszny | za |
2 | Anna Bełdowska | za |
3 | Andrzej Krajewski | za |
4 | Paweł Kaczmarek | za |
5 | Szymon Rydzowski | za |
6 | Iwona Pluta | za |
7 | Milena Mieszek | za |
8 | Roman Kopeć | za |
9 | Bogusław Kołodziejczyk | za |
10 | Piotr Frydrych | za |
11 | Jarosław Wójcik | za |
12 | Renata Bąk | za |
13 | Marcin Feltynowski | nieobecny |
14 | Anna Gumola | nieobecny |
15 | Roman Cieplucha | nieobecny |
Głosowanie w sprawie podjęcia uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy na rok 2023
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Anna Król - Pospieszny | za |
2 | Anna Bełdowska | za |
3 | Andrzej Krajewski | za |
4 | Paweł Kaczmarek | za |
5 | Szymon Rydzowski | za |
6 | Iwona Pluta | za |
7 | Milena Mieszek | za |
8 | Roman Kopeć | za |
9 | Bogusław Kołodziejczyk | za |
10 | Piotr Frydrych | za |
11 | Jarosław Wójcik | za |
12 | Renata Bąk | za |
13 | Marcin Feltynowski | nieobecny |
14 | Anna Gumola | nieobecny |
15 | Roman Cieplucha | nieobecny |
Głosowanie w sprawie podjęcia uchwały w sprawie określenia zasad udzielania dotacji celowej na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków lub gminnej ewidencji zabytków położonych na obszarze Gminy Czarnocin
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Anna Król - Pospieszny | za |
2 | Anna Bełdowska | za |
3 | Andrzej Krajewski | za |
4 | Paweł Kaczmarek | za |
5 | Szymon Rydzowski | za |
6 | Iwona Pluta | za |
7 | Milena Mieszek | za |
8 | Roman Kopeć | za |
9 | Bogusław Kołodziejczyk | za |
10 | Piotr Frydrych | za |
11 | Jarosław Wójcik | za |
12 | Renata Bąk | za |
13 | Marcin Feltynowski | nieobecny |
14 | Anna Gumola | nieobecny |
15 | Roman Cieplucha | nieobecny |
Głosowanie w sprawie podjęcia uchwały w sprawie określenia zasad zwrotu wydatków w zakresie dożywiania w formie posiłku, świadczenia pieniężnego na zakup posiłku lub żywności oraz świadczenia rzeczowego w postaci produktów żywnościowych dla osób objętych wieloletnim rządowym programem ,,Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Anna Król - Pospieszny | za |
2 | Anna Bełdowska | za |
3 | Andrzej Krajewski | za |
4 | Paweł Kaczmarek | za |
5 | Szymon Rydzowski | za |
6 | Iwona Pluta | za |
7 | Milena Mieszek | za |
8 | Roman Kopeć | za |
9 | Bogusław Kołodziejczyk | za |
10 | Piotr Frydrych | za |
11 | Jarosław Wójcik | za |
12 | Renata Bąk | za |
13 | Marcin Feltynowski | nieobecny |
14 | Anna Gumola | nieobecny |
15 | Roman Cieplucha | nieobecny |
Głosowanie w sprawie podjęcia uchwały w sprawie podwyższenia kryterium dochodowego uprawniającego do przyznania nieodpłatnie pomocy w zakresie dożywiania dla osób objętych wieloletnim rządowym programem ,,Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Anna Król - Pospieszny | za |
2 | Anna Bełdowska | za |
3 | Andrzej Krajewski | za |
4 | Paweł Kaczmarek | za |
5 | Szymon Rydzowski | za |
6 | Iwona Pluta | za |
7 | Milena Mieszek | za |
8 | Roman Kopeć | za |
9 | Bogusław Kołodziejczyk | za |
10 | Piotr Frydrych | za |
11 | Jarosław Wójcik | za |
12 | Renata Bąk | za |
13 | Marcin Feltynowski | nieobecny |
14 | Anna Gumola | nieobecny |
15 | Roman Cieplucha | nieobecny |
Głosowanie w spawie podjęcia uchwał w sprawie uchwalenia planu pracy Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Czarnocin na 2023 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Anna Król - Pospieszny | za |
2 | Anna Bełdowska | za |
3 | Andrzej Krajewski | za |
4 | Paweł Kaczmarek | za |
5 | Szymon Rydzowski | za |
6 | Iwona Pluta | za |
7 | Milena Mieszek | za |
8 | Roman Kopeć | za |
9 | Bogusław Kołodziejczyk | za |
10 | Piotr Frydrych | za |
11 | Jarosław Wójcik | za |
12 | Renata Bąk | za |
13 | Marcin Feltynowski | nieobecny |
14 | Anna Gumola | nieobecny |
15 | Roman Cieplucha | nieobecny |